Liikuntahallin harjoitusvuorot 2016-2017

Vuoroja varattavissa arki-iltaisin . Päivävuorot klo 8.00-16.00 ovat koulukäytössä.

Koko liikuntahallin varaustilanne

Etsi vapaita aikoja yllä olevasta linkistä Timmi-varausohjelman sivuilta. Valkoisena olevat ajat ovat vapaita aikoja. Timmin kautta ei voi tehdä itse varauksia. Tiedustelut ja varaukset raahen.liikuntahalli@raahenedu.fi


HUOM!

Taulukon alla on näkyvissä tapahtumat, jolloin vakiovuoroja ei voi kyseisessä tilassa käyttää.

Kauden 2016-2017 myönnetyistä vakiovuoroista on lähetetty varausvahvistus 21.7.2016 hakijan sähköpostiosoitteeseen varausjärjestelmän noreply-raahen kautta. Jos sähköposti ei näy, tarkista sähköpostiasetukset sekä roskapostit.

Peruutukset, muutokset ja lisätiedot sekä mm. avainten luovutuksesta sopiminen 2.8.2016 alkaen sähköpostitse

raahen.liikuntahalli@raahenedu.fi

pvmKUNTOSALIBALETTIAMMUNTAVOIMAILU
MA

17-18 SSAB 8.8-27.5

18-19.30 Raahen Ampujat 1.9-31.5

17.30-18.30 PattU B-pojat 17.10-16.4

18.30-20.30 SSAB 8.8-27.5

TI

15-16.30 Raakel 8.8-29.5

18-19 RAO 15.8-2.6

18-20 SSAB 8.8-27.5

KE

17-18.30 SSAB 8.8-27.5

18-19.30 Raahen Ampujat 1.9-31.5

17-18.30 SSAB 8.8-27.5

TO

15-16.30 Raakel 8.8-29.5

18-19 RAO 15.8-2.6

18-19.30 SSAB 8.8-27.5

11-13 SSAB 8.8-27.5

PE 17-18 PattU jun D-pojat 4.11-30.4 17-18 PattU jun D-pojat 1.11-30.4

18-19.30 Raahen Ampujat 1.9-31.5

LA

12-14 SSAB 8.8-27.5

14-16 Raahen Ampujat 1.10-30.4

SU

pvmKENTTÄ 1 KENTTÄ 2KENTTÄ 3YLEISURHEILU
MA

16.30-17.30 PattU B-pojat 17.10-16.4

19-20.30 Raapo 8.8-27.5


20.30-22 SSAB futsal 8.8-27.5

16.30-17.30 PattU B-pojat 17.10-16.4

19-20.30 Raapo 8.8-27.5

20.30-22 SSAB futsal 8.8-27.5

14.30-16 SSAB/eläk. 1.9-31.5

16.30-17.30 PattU B-pojat 17.10-16.4

17.30-19 RaVe urh.koulu 1.10-30.4

19-20.30 Raapo 8.8-27.5

20.30-22 SSAB futsal 8.8-27.5

16.30-17.30 PattU junE05-tytöt 31.10-24.4

17.30-19 RaVe urh.koulu 1.10-30.4

TI

14.30-16 RAO 15.8-2.6

16-17 SSAB sähly 8.8-27.5

17-18 PaTe 20.9-25.4

18-19.30 AS Moon 1.9-31.3

14.30-16 RAO 15.8-2.6

16.30-18 SSAB lentopallo 8.8-27.5

18-19.30 AS Moon 1.9-31.3

16-17 Salama 2.10-29.4

17-18 Raahe-opisto 13.9-29.11 ja 10.1-25.4

18-19.30 AS Moon 1.9-31.3

16-17 Salama 2.10-29.4

17-19.30 Salama 2.10-29.4

19.30-20.30 PattU B-tytöt 1.11-16.4

KE

14.30-16 Raahen Psyyke 1.9-31.5

16.30-18 RSHVKY 1.9-30.4

18-19 Akkapallo 8.8-27.5

19-20.30 PattU super M 17.10-16.4

14.30-16 RAO 15.8-2.6

16.30-18 Naisvoimistelijat 1.9-31.5

18-19 Akkapallo 8.8-27.5

19-20.30 PattU super M 17.10-16.4

14.30-16 RAO 15.8-2.6

18-19 RaVe 1.10-30.4

19-20.30 PattU super M 17.10-16.4

16-18 Salama 2.10-29.4

18-20 RaVe 1.10-30.4

20-21.30 PattU B-pojat 17.10-16.4

TO

16-17.30 Miiluun Siimansotkijat 9.2-18.5

17.30-19 AS Moon 1.9-31.3

19-20.30 SSAB sähly 8.8-27.5

16-17 varattu /sulkapallo

17.30-19 AS Moon

19-20 PattU jun E 06-tytöt 1.11-30.4

14.30-16 Lehtikangas 1.9-31.5

16-17.30 SSAB lentopallo 8.8-27.5

17.30-19 AS Moon 1.9-31.3

19-20 PattU jun.E05- pojat
1.11- 30.4

20-21 PattU super M 17.10-16.4

17-19 RaVe 1.10-30.4

19-20 PattU jun F07-pojat1.11-30.4

20-21 PattU super M 17.10-16.4

PE

15-16 FC Raahe 1.9-31.3

16-19 Raapo 8.8-27.5

19-20 AS Moon 1.9-31.3

20-21.30 PattU super M 17.10-16.4

15-16 FC Raahe 1.9-31.3

16-19 Raapo 8.8-27.5

19-20 AS Moon 1.9-31.3

20-21.30 PattU super M 17.10-16.4

13-14.30 Raahen lukio 1.10-31.5 15-16 FC Raahe 1.9-31.3

16-19 Raapo 8.8-27.5

19-20 AS Moon 1.9-31.3

20-21.30 PattU super M 17.10-16.4

13-14.30Raahen lukio 1.10-31.5

16-17 PattU jun. D-pojat 1.11-30.4

17-18 RaVe 1.10-30.4

18-20 Salama 2.10-29.4

LA

9-11 PattU super M 17.10-16.4

11-12.30 PattU B-pojat 17.10-16.4

16.30-18 PattU B-tytöt 1.11-16.4

9-11 PattU super M 17.10-16.4

11-12.30 PattU B-pojat 17.10-16.4

16.30-18 PattU B-tytöt 1.11-16.4

9-11 PattU super M 17.10-16.4

11-12.30 PattU B-pojat 17.10-16.4

16.30-18 PattU B-tytöt 1.11-16.4

10.30-11.30 Kuivasjärven Aura 1.10-22.4

SU

13.30-15 PattU N suomisarja 17.10-16.4

15-19 Salama 2.10-29.4

19.30-21 Team Tempo 8.8-27.5

13.30-15 PattU N suomisarja 17.10-16.4

15-19 Salama 2.10-29.4

19.30-21 Team Tempo 8.8-27.5

13.30-15 PattU N suomisarja 17.10-16.4

15-19 Salama 2.10-29.4

19.30-21 Team Tempo 8.8-27.5


11.30-13.30 RaVe 1.10-30.4

13.30-15 Salama 2.10-29.4

15-19 Salama 2.10-29.4

19-20.30 PattU jun 1.11-30.4

Tapahtuma- ja kilpailuvaraukset 2016-2017

(varausten aikana vakiovuorot on peruttu)

11.3.2017 klo 12.30-16.30 Futsal-pelit (liikuntasali, yleisurheilu ja keittiö

24.3.2017 Ylivieska-Raahe käräjäoikeus salibandyturnaus klo.10-13 (liikuntasali)

24.3.2017 Voi paremmin-messun valmistelu klo.18.00 alkaen

(koko halli) (klo.18.00-22.00)

25.3.2017 Voi paremmin-messut varaus klo.8.00-22.00

(koko halli)

1.4.2017 Salibanyliitto C2 pojat/raapo klo.10-16.30 (liikuntasali,yleisurheilu)

8.4.2017 Aluesairaaloiden lentopalloturnaus varaus klo.8.00-18.00 (liikuntasali,yläkatsomo,keittiö)

9.4.2017 Aluesairaaloiden lentopalloturnaus varaus klo.8.00-15.00

(liikuntasali,yläkatsomo,keittiö)

14.4.2017 RaaPo Pitkäperjantain Salibandyturnaus (liikuntasali, yleisurheilu klo.9-21)

23.4.2017 Saloisten Salama yleisurheilukilpailut klo.15.00-19.00

`(liikuntasali,yleisurheilu)

26.4.2017 Koko hallin varaus klo.7.00-22.00

19.5.2017 Raahen Helluntaiseurakunta klo.13.00-22.00 (liikuntasali,yleisurheilu)

20.5.2017 Saloisten Salama klo.12.00-17.00 (liikuntasali,yleisurheilu,keittiö)

21.5.2017 Saloisten Salama klo.13.00-18.00 (liikuntasali,yleisurheilu,keittiö)

16-18.6.2017 Raahen srk alustava varaus

3.10.2017 Ikäihmisten messut varaus klo.8.00-16.00 (1/3 liikuntasali,keittiö)

3.11-5.11.2017 Alustava varaus

29.11.2017 Konsertti varaus klo.7-02.00 (koko halli)